KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11898195
nr 1189 8195
Wouwermans art, Sällskap med hästar och hund. Olja på duk, 30x34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 11 juni 2018
kl 19:40:53
7/6 21:54:51
2.400 kr
11/6 19:31:36